Набір волонтерів ІІ Київського Кавового Фестивалю Новости

набор волонтёров SCAE
SCAE оголошує набір волонтерів на національні чемпіонати сезону 2016! Це — унікальна можливість отримати безцінний досвід, особисто поспілкуватися з найкращими баріста і зазирнути за лаштунки найголовнішого кавового івенту України.

Перелік волонтерів Київського Кавового Фестивалю 2016:

 1. Гончарова Ната
 2. Чуковський Андрій
 3. Болгаров Іван
 4. Полянська Ірина
 5. Музика Ніно
 6. Панагушин Олександр
 7. Андрейченко В’ячеслав
 8. Головченко Максим
 9. Квітка Антон
 10. Жолудєва Надія
 11. Матвійчук Христина
 12. Кім Євген
 13. Троцевич Юлія
 14. Федорчук Андрій
 15. Кузик Тарас
 16. Захарчук Елліна
 17. Абієва Катерина
 18. Ганзюк Дарина
 19. Рибалкін Володимир
 20. Масло Роман
 21. Сучок Микола
 22. Лежень Олексій
 23. Ширман Антон
 24. Шевченко Олександр
 25. Сорока Єлизавета

З усіх питань прохання звертатися до баріста-мами Наталі Гончарової. Її фейсбук https://www.facebook.com/nata.goncharova

Що значить волонтер?

Якщо подивитися в словник, то волонтер (доброволець) — це людина, що бере участь (на абсолютно безкоштовних засадах) у різноманітних соціально-значущих кампаніях, підготовці та проведенні громадських акцій.

Хто такий волонтер?

Волонтер — це людина, що, працюючи на добровільних засадах, прагне внести свій вклад в реалізацію суспільно значущих проектів. Простіше кажучи, волонтерська праця не оплачується так, як в нашому суспільстві це прийнято розуміти. Але це не значить, що волонтер працює абсолютно безкоштовно. Волонтери — не тільки альтруїсти, вони працюють заради отримання досвіду, спеціальних навичок і встановлення особистих контактів. Тут завжди є можливість проявити і зарекомендувати себе з найкращої сторони.

Робота волонтером на національному чемпіонаті — найкраща підготовка до особистої участі у відбіркових регіональних та корпоративних чемпіонатах. Переймайте досвід! Звикайте до роботи на публіці! Вбийте в собі страх перед камерами та мікрофонами!!!

До речі, волонтери напевне багато разів потраплять у об’єктиви фото- та відеокамер. Дрібничка — а приємно.

Друзі, ви нам дуже потрібні!

Волонтер — найбільш потрібна учасникові чемпіонату людина. Підчасту — набагато важливіша за тренера, шефа, продюсера. Тільки волонтер-раннер вчасно прибере чашки з суддівського столу, добуде лід для авторського напою, знайде подовжувач для міксеру, дізнається e-mail фотографа, допоможе зібрати візок з посудом. Волонтер — завжди поруч, як вірний зброєносець.

Волонтери-таймкіпери засікають час підготовки, виступу, прибирання. Стати таймкіпером означає зробити свій перший крок до суддівства. Нам потрібен баріста-тато або баріста-мама! Найголовніший волонтер, який буде керувати бригадами волонтерів-таймкіперів та волонтерів-раннерів. Ще потрібні волонтери-баріста, кореспонденти для соцмереж, фотографи та відеооператори… Кожен бажаючий знайде собі місце та зайняття до вподоби та за здібностями.

Як стати волонтером?

Умови прості: вік від 18 до 40 років, нормальна чи спортивна тілобудова, приємна зовнішність, знання української мови обов’язкове, англійської — бажано. Досвід роботи баріста не менш ніж півроку — абсолютно обов’язковий! В першу чергу перевагу буде надано кандидатам з досвідом участі в чемпіонатах чи з досвідом волонтерства.

Щоб стати учасником проекту, залишайте коментарі прямо на цій сторінці.

Додаткова інформація про волонтерів:

Набір волонтерів ІІ Київського Кавового Фестивалю
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Новый комментарии

 1. Сорока Єлизавета

  Добрий день) Хочу побути волонтером на фестивалі, незважаючи на досвід роботи баріста 4 місяці..) Знаю добре українську, російську, можу спілкуватися англійською, розумію німецьку мову. Було б цікаво отримати досвід в такому заході і зробити фото)
  Чекатиму на відповідь)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *