Заява щодо кавових чемпіонатів 2013-2014 рр. Новости

Шановна громадо!

Звертаюсь з заявою щодо проведення національних чемпіонатів в поточному сезоні.

Ситуація, що склалася в країні протягом останніх трьох місяців, змусила відкласти плани з організації будь-яких подій. Вважаю, це було б недоречно та навряд чи кому потрібно, в той час, як гинули люди та в країні відбувався неконтрольований терор з боку влади. Дякувати Богу, народ зміг перемогти, хоча перемогти локально, адже справжні труднощі ще попереду. Вважаю, що політична ситуація не залишила осторонь нікого, в тому числі й SCAE Україна як організацію, отже мав визначити своє ставлення як в.о. нацкора.

Що стосується проведення Латте-Арт та Кава-Алкоголь сезону 2013-2014. Нажаль, залишається обмаль часу до світових чемпіонатів (15-18 травня), тому провести ці чемпіонати майже нереально. Тогорічний досвід вказав, що ці категорії не користуються належною популярністю серед українських кавових професіоналів. Також, до цих категорій спонсорський інтерес є мінімальним. В той же час, витрати на проведення досить суттєві, починаючи від компенсації проїзду та проживання у Мельбурні для двох чемпіонів.

Станом на цей час, відсутні будь-які пропозиції та кошти для проведення відповідних чемпіонатів. Якщо в когось є конкретні наміри та можливість підтримати ці категорії, прошу звертатися терміново до в.о. нацкора SCAE. Є повний перелік витрат, умови до проведення та план події, але потрібна фінансова допомога. В разі наявності такої, зобов’язуюсь зробити все можливе, щоб і ці 2 чемпіонати відбулися, навіть попри брак часу. Рішення про проведення/скасування Лате-арт та Кава-алкоголь буде оголошено до 03.03.2014 р.

Зрештою, на порядку денному лишається також проведення Чемпіонату Обсмажчиків Кави та перший в історії України Брюверс Кап. Адже для цього ще є час. Орієнтовні дати проведення — 1-4 травня 2014 р. Звичайно, й тут потрібна фінансова і організаційна допомога, щоб уможливити цю подію. Звертаюсь до всіх, кому небайдужа доля проведення кавових заходів: Ваша допомога буде дуже доречною!

На сьогодні мною вже були надіслані звернення до потенційних спонсорів івенту. Наразі чекаю на рішення від всіх зацікавлених сторін. Рішення про проведення/скасування Чемпіонату Обсмажчиків та Брюверс Кап буде оголошено до 03.03.2014 р.

В разі виникнення будь-яких питань та пропозицій, прошу звертатись на пошту scaeua@gmail.com або телефоном +38 (067) 562 77 97.

Слава Україні!

З повагою,

Єгор Полянський
в.о. нацкора SCAE Україна

Заява щодо кавових чемпіонатів 2013-2014 рр.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Новый комментарии

  1. SCA Ukraine Егор Полянский Автор записи

    Зазначені чемпіонати в сезоні 2013-2014 не відбулись через брак спонсорських коштів для їх належної організації, та водночас, проведення закладів було неможливим за умов неспокійної суспільно-політичної ситуації в країні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *